ZUT  SERWIS

 
 

         Zakład Usług Technicznych „SERWIS” jest firmą, która powstała w 2000 roku z wydzielenia z Beloit Poland S.A. Działu Inwestycji i Utrzymania Ruchu. Obecnie zakład ma swoją siedzibę na terenie Miejskiego Zakładu Komunikacji Sp. z o.o. gdzie mieści się biuro i warsztat mechaniczny. 


                                        

        Jesteśmy zakładem specjalistycznym, kompleksowo obsługującym klientów w zakresie:

utrzymania ruchu i obsługi inwestycji zakładów przemysłowych

-   utrzymania całego parku maszynowego oraz nadzoru nad infrastrukturą budowlaną wraz z utrzymaniem w sprawności wszystkich instalacji technicznych

      Naszą specjalnością są przeglądy i modernizacje obrabiarek, maszyn, urządzeń dźwigowych i transportu wewnętrznego będących na wyposażeniu zakładów przemysłowych. Zakład jest przygotowany do wykonastwa zaawansowanych prac z dziedziny automatyki przemysłowej, wykonastwa instalacji elektrycznych, telekomunikacyjnych, komputerowych.


     Posiadamy duże doświadczenie i fachową wiedzę, które stawiamy do dyspozycji swoim klientom. Współpracujemy z renomowanymi firmami będącymi producentami maszyn papierniczych oraz firmami z branży elektromechanicznej. Potwierdzeniem tego może być nasza lista referencyjna.

 


 "BYĆ WIODĄCĄ FIRMĄ SERWISOWĄ W REGIONIE ORAZ SKUTECZNIE

RYWALIZOWAĆ NA TYM RYNKU"